o nas

Jesteśmy szczecińską firmą deweloperską z innowacyjnym podejściem do realizowanych projektów. Należymy do uznanej grupy XPERIENCE GROUP, skupiającej w swoim bogatym portfolio spółki, których łączny przychód w 2023 roku przekroczył 315 mln złotych.

XPERIENCE GROUP posiada doświadczenie w obszarze logistycznym, automotive i produkcji, a z naszych usług korzystają największe międzynarodowe firmy o ugruntowanej pozycji na rynku. W stosunku do naszych pracowników kierujemy się zasadą fair play. Takie samo podejście stosujemy do naszych Klientów, którzy pragną spełnić swoje marzenia o posiadaniu własnej inwestycji – wypoczynkowej, mieszkaniowej czy też komercyjnej. To właśnie myśl o tworzeniu nowej przestrzeni w postaci nieruchomości skłoniła nas do stworzenia PRO XPERIENCE, skupiającej w swoim zespole doświadczoną kadrę zarządzającą oraz pracowników wysokiej klasy. Dzięki temu mamy wszelkie narzędzia do tego, aby oddać w Państwa ręce najwyższej jakości nieruchomości na każdej płaszczyźnie naszej działalności.

W 2020 roku jako HR XPERIENCE otrzymaliśmy wyróżnienie Focus Business dla najszybciej rozwijającej się firmy w Niemczech.

3 obszary działania

wypoczynkowy, mieszkaniowy, komercyjny

8 lat na rynku

obecności i doświadczenia XPERIENCE GROUP

216 apartamentów

i mieszkań na różnych etapach realizacji

6 spółek

tworzących grupę XPERIENCE

315 mln PLN

przychodu za rok 2023

2500 pracowników

zatrudnionych w całej Grupie w 2023 r.

ado1
ado2
ren2